Sveiki produktai · 2016-10-06

ColonWell

ColonWell maisto papildai – atsiliepimai

Šiandien per radijo stotį pirmą kartą išgirdau apie ColonWell maisto papildus. Įdomu tai, kad šiuos sveikus produktus gamina Lietuvos įmonė FHLife World. Teigiama, kad iš natūralių medžiagų sukurti ColonWell maisto papildai padeda žmonėms sulieknėti. Šio produkto kaina gamintojo puslapyje siekia 39.90 eurus.
Turbūt daugeliui aktualu atsiliepimai apie ColonWell produktus. Todėl lauksime komentarų iš tų, kurie jau išbandė ColonWell maisto papildus ir gali patvirtinti arba paneigti apie jų efektyvų poveikį lieknėjimo procesui bei gerai savijautai.

ColonWell veikimo principas
Gamintojo FHLife World puslapyje rašoma, jog maisto papildai ColonWell palaiko normalią žarnyno veiklą bei padeda natūraliai numesti svorio. Preparato pagrindą sudaro maistinės skaidulos (ląsteliena) – tai angliavandenių, kurių neskaido virškinimo fermentai, bet skaido storosios žarnos mikroflora, porūšis. Maistinės skaidulos patekusios į mūsų organizmą išbrinksta, padidėja jų tūris ir taip sukeliamas sotumo jausmas. Tokiu būdu žmogus mažiau suvalgo maisto ir gauna mažiau kalorijų.
Taip pat teigiama, jog ColonWell maisto papildų sudėtyje esantis gliukomananas padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Gliukomananas gaminamas iš Amorphophallus konjac augalo šaknies.
ColonWell video pristatymas