Atsiliepimai · 2015-12-21

Utrogestan

Utrogestan vaistai – jų vartojimas ir poveikis

UtrogestanUtrogestan vaistai – lytinę ir šlapimo sistemą veikiantys medikamentai. Tai vaginalinės kapsulės, progesterono hormonas. Utrogestanas dažniausiai yra išrašomas nėščiosioms. Apie šio vaisto vartojimą yra rašoma šiek tiek prieštaringa informacija. Komentuojančios moterys teigia, kad vieni daktarai paskyrė šį vaistą vartoti per burną užgeriant stikline vandens, kiti, kad dėti į makštį.

Moterų atsiliepimai:
  • Kai pastojau buvau priskirta rizikos grupei dėl gręsiančio persileidimo. Todėl gydytoja išrašė hormoną, kuris palaiko nėštumą.
  • Įprastai vartoju po 2 kapsules per dieną – ryte ir vakare. Jei kraujuojama, tuomet reikią 3-4 per dieną. Vartojau iki 12 nėštumo savaites.
  • Kai išgeriu Utrogestan vaistas po kokių trijų valandų pradeda suktis galva. Todėl jei reikia sėst už vairo, tuomet geriau tas tabletes kišti į makštį. Bandžiau tą daryti, bet viskas iš ten išbėgo. Taip pat į tualetą dažnai lakstau, tai abejoju ar spėja tie vaistai pasisavinti. Vėliau, matyt, organizmas priprato prie poveikio ir to galvos sukimosi nebeliko.
  • Utrogestan vartojimas – kišant į makštį hormonas efektyviau pasiekia tikslą. Kai taip naudojau šį vaistą galvą nesvaigo ir nejaučiau jokio šalutinio poveikio. Tik diskomfortą kai ten pradeda tirpt ir tekėti. Įkišus reikia bent pusvalandį pagulėti, kad mažiau tekėtų.
  • Daktarė liepė vartoti jas 5 mėnesius. Jos teigimu, visos nėščiosios turi jį vartoti ir nerizikuoti kūdikio sveikata. Kodėl turiu vartoti šituos hormonus, jei visi tyrimai labai geri ir jaučiuosi puikiai? Kitos moters atsakymas: Pas mane irgi viskas buvo gerai su hormonais, o po to įvyko persileidimas, dėl to, kad dėl neaiškios priežasties nukrito progesteronas.