Odontologijos paslaugos, kas tai?

Odomtologijos paslaugos tai visos įmanomos su jūsų burnos sveikata susijusios paslaugos: nuo dantų balinimo ar neteisingo sukandimo ištiesinimo iki atstatomosios odontologijos ar trūkstamų dantų problemų sprendimo. Šiauliai– miestas, kuriame kelios privačios odontologijos klinikos, turi kvalifikuotus odontologijos srities specialistus, pacientai lieka patenkinti specialistu darbu ir puikiu kainos ir kokybės santykiu. Odontologai dirba su naujausia įranga ir gydymo technologijomis.

Burnos higiena

Dantų šepetėlis, net ir naudojant jį itin atsakingai, išvalo tik 60 proc. dantų paviršiaus. Besikaupiančios apnašos nulemia tai, jog burnoje imate jausti prastą skonį, kvapą, atsiranda kariesas. Ir tai dar ne blogiausia. Laiku nepašalinus visų minkštųjų ir kietųjų apnašų, kyla grėsmė gleivinės ir  periodonto ligoms, galinčioms baigtis dantų  iškritimu. Profesionali burnos higiena padės užtikrinti, jog breketai nepaliks balkšvų dėmių ant dantų paviršiaus, dantų nepažeis kariesas.

Estetinis plombavimas

Estetinio plombavimo specialistas gali padėti, kai dantys yra stipriai pažeisti ėduonies, nuskilę, iš prigimties nedžiugina savo forma ar ilgainiui ta forma yra pasikeitusi dėl neigiamų veiksnių, kas sukelia kompleksą šypsotis. Nors dauguma estetinį plombavimą suprantą tik kaip priekinių dantų plombavimą, tačiau šis gydymas taikomas ir galiniams dantims. Procedūra tikrai nesukelia skausmo, nes ji atliekama naudojant vietinę nejautrą.

Kuo ypatinga estetiškai restauruotų dantų priežiūra?

Po estetinio plombavimo procedūros patariama laikytis įprastų burnos higienos taisyklių, stengtis nenaudoti labai kietų dantų šepetėlių ar dantų pastų, turinčių abrazyvinių dalelių. Priešingu atveju valantis dantis galima panaikinti estetiškai plombuotų dantų blizgesį. Jeigu kas pusmetį apsilankysite pas burnos higienistą, dailią šypsena galėsite džiaugtis ilgą laiką.

Kas yra dantų  plombavimas?

Ankstyvoje stadijoje dantų ėduonis pastebimas pagal menką dėmelę emalio paviršiuje ar  jo duobutėje. Kai ėduonis ima plisti, žala dantims tik didėja, kol galiausiai atsiradęs skausmas tampa nepakeliamas ir tenka kreiptis į  gydytoją odontologą. Gydymas atliekamas specialiais instrumentais išvalant ir užpildant kariozines ertmes plombinėmis medžiagomis. Plombuojant išsaugomas nepažeistas danties emalis, nerviniai danties audiniai, taip pat užkertamas kelias infekcijai patekti į vidines danties  struktūras ir kaulinius audinius.

1 thought on “Odontologijos paslaugos, kas tai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *