Atsiliepimai · 2017-03-01

Reduxcut

Atsiliepimai: Maisto papildai – Reduxcut

Maisto papildai jau eilę metų sparčiai populiarėja Lietuvoje. Žmonės nekantrūs ir nori greitų rezultatų. Tuo labiau, kad norint įgauti gražesnes formas reikia atsisakyti tam tikrų maistų produktų. Visgi, ne visi turi tam valios, todėl ieško paprastesnių sprendimų. Tokių kaip sporto papildai arba maisto papildai skirti lieknėjimui.
Pavyzdžiui moterų tarpe itin populiarus yra Reduxcut maisto papildas, kuris ganėtinai efektyviai padeda numesti svorio. Teigiama, jog vartojant šį preparatą mažėja noras valgyti greituosius angliavandenius, tokius kaip cukrų, miltinius produktus. Rašoma, jog ReduxCut mažina vandens sulaikymą organizme ir kartu didina metabolizmą skatindamas riebalų deginimą.

Visgi, jis turi ir šalutinį poveikį. Tad greiti rezultatai pasiekiame iš dalies ir jūsų sveikatos sąskaita. Tiesa, paskaičius sudėtį galima būtų pagalvoti, kad ji nėra tokia jau ir gąsdinanti.
Reduxcut sudėtis 1 kapsulėje:

  • Kofeinas (trimetilksantinas) 100 mg
  • Chlorogeno rūgštis 100 mg
  • Dėmėtojo snapučio ekstraktas 37,5 mg
  • Patentuotas mišinys 550 mg
  • Auksinės šaknies ekstraktas
  • Sibiro ženšenio šaknies ekstraktas
  • Kitos sudėtinės medžiagos: kalcio fosfatas, celiuliozės eteriai, magnio stearatas, želatina (kapsulė).

Akivaizdu, kad Reduxcut sudėties aprašyme yra palikta erdvės nežinomybei – patentuotas mišinys. Paskaičius nuomonių internete yra pastebima, jog tikėtina, kad šio maisto papildo sudėtyje gali būti ir sibutramino. Pastarasis preparatas nuo 2010 metų yra išimtas iš rinkos, kaip itin neigiamai veikiantis sveikatą. O sibutraminas ir buvo sukurtas tam, kad slopintų apetitą bei sukelia būtent tokius šalutinius poveikius, kurie yra įvardinti ir Reduxcut aprašyme.
Galimas Reduxcut šalutinis poveikis
Kai kurie žmonės gali patirti tokius šalutinius poveikius kaip burnos džiovimas, nemiga arba dirglumas. Nutraukti iš karto jeigu atsiranda mieguistumas arba pykinimas. Nevartokite produkto jei turite silpną sveikatos būklę, aukštą kraujo spaudimą, diabeto, širdies ar kraujagyslių sistemos sutrikimų, širdies ligų, turite padidėjusią skydliaukę, vartojate antidepresantus.
Visgi, ar išties yra ar nėra sibutraminas įtrauktas į Reduxcut sudėtį turėtų paneigti ar patvirtinti šio maisto papildo gamintojai. Tą galima padaryti ir šio pranešimo komentarų skiltyje. Tuo labiau žinant, kad Reduxcut yra Lietuvos gamintojų produktas, tad ir pakomentavimo galimybė yra labai reali.
Lieknėjimo papildai itin turi didelę paklausą. Visi norime būti gražesniais, tačiau visuomet įvertinkite to kainą. Ir kalba eina tikrai ne apie pinigus. Primename, kad sveikata didžiausias mūsų turtas.